Informacija

Straipsniai

Gamintojai

PIRKIMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS

1. BENDROSIOS NUOSTATOS. Šios sąlygos yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau-Jūsų) ir Pardavėjo (toliau-mūsų) tarpusavio teises ir pareigas Jums įsigyjant prekes mūsų interneto parduotuvėje. Pateikdami užsakymą ir įsigydami prekes mūsų parduotuvėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su visomis pirkimo sąlygomis. Pardavėjas: M.R.Švedo prekybos įmonė, įreg.1999m. Birštono m.rejestro tarnyboje. Įmonės kodas-152837270, PVM k.-LT528372716. Ši interneto parduotuvė yra M.R.Švedo prekybos įmonės nuosavybė. Kopijuoti šioje interneto parduotuvėje pateikiamą informaciją, prekių aprašymus, nuotraukas ir naudoti komerciniais tikslais - draudžiama.

2. PRIVATUMO SĄLYGOS. M.R.Švedo p.į. Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos 2008/05/30d. sprendimu yra įregistruota Asmens duomenų valdytojų valstybės registre ir jai suteiktas duomenų valdytojo kodas P3990. Mes pripažįstame ir gerbiame kiekvieno asmens, kuris perka mūsų el.parduotuvėje teisę į privatumą. Mes panaudojame Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, adresą, telefono numerį, el.pašto adresą) išimtinai užsakymo įvykdymo tikslais.  Mes neatsakome už Jūsų duomenų tvarkymą per tretiesiems asmenims priklausančius interneto tinklalapius, net ir tais atvejais kai į juos patenkate per mūsų el.parduotuvėje esančias nuorodas arba per tuos tinklalapius patenkate į mūsų parduotuvę.

Smulkiau su mūsų vykdoma privatumo politika, jūsų asmens duomenų apsauga pagal nuo 2018/05/25 d. įsigaliojusius Europos BDA reglamento reikalavimus galite susipažinti parduotuvės skyrelyje Privatumo politika.

3. GARANTIJA. Pardavėjas garantuoja, kad šioje svetainėje parduodamos prekės yra naujos, nenaudotos ir aukštos kokybės, nes yra pagamintos žinomų pasaulinio garso firmų: BOSCH, BERU, PIERBURG, DENSO, CONTINENTAL, HITACHI ir kt. Paprastai šių firmų gamybos detalės gamyklose yra montuojamos į naujus automobilius kaip originalios dalys. Jokiais falsifikatais šioje svetainėje neprekiaujama. Šių gamintojų detalės yra testuojamos gamykloje, atitinka šioms prekėms keliamus įprastus kokybinius reikalavimus ir brokuotos būna itin retai. Nežiūrint to, prekėms parduodamoms šioje parduotuvėje galioja ES teisės aktų nustatyta 2 metų teisinė garantija, suteikianti apsaugą tais atvejais, kai įsigyjama prekių, kurios turi defektų, atrodo arba veikia ne taip, kaip reklamuota.  Šis garantijos terminas pradedamas skaičiuoti nuo prekės įteikimo klientui momento.

4. PREKIŲ GRĄŽINIMAS. Jeigu mūsų parduotuvėje įsigyta prekė netiko jūsų automobiliui (per klaidą užsisakėte ne tokią), jums nepatiko, tik per 14 dienų nuo prekės gavimo Jūs galite ją grąžinti, jeigu: 1) pati prekė yra nesugadinta ir išsaugota jos prekinė išvaizda; 2) nesugadinta (nesuplėšyta, nesutepta) prekės pakuotė. Pastaba: jeigu prekę apžiūrėti yra įmanoma tik atidarius pakuotę, tai toks pakuotės atidarymas yra nelaikomas pakuotės sugadinimu.  Detalės, kurios jau buvo įmontuotos į automobilį, t.y. buvo pradėtos naudoti - atgal nepriimamos. Jeigu už prekes mokėjote kurjeriui grynais pinigais, su grąžinama preke (ėmis) Jūs turite atsiųsti raštišką įmonės savininkui adresuotą laisvos formos prašymą dėl prekės grąžinimo. Šiame prašyme turi būti Jūsų vardas, pavardė, adresas, ir būtinai sąskaitos numeris į kurią turi būti pervesti grąžinami pinigai ir parašas. Neįvykdžius bent vieno iš šių reikalavimų, pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti grąžinamą prekę. Gavę iš Jūsų grąžinamą prekę, mes grąžinsime jūsų sumokėtus pinigus į sąskaitą, iš kurios mokėjimas buvo atliktas, arba į jūsų nurodytą sąskaitą ( jei už prekę mokėjote kurjeriui arba paštomate). Apie ketinimą grąžinti prekę prašome mus informuoti el.paštu arba telefonu. Prekės siuntimo atgal mums išlaidas turėsite apmokėti Jūs.

5. APMOKĖJIMAS UŽ PREKES GRYNAIS PINIGAIS ARBA KORTELE JAS ATSIIMANT. Pasirinkę mokėjimo būdą "Mokėti grynais arba kortele atsiimant prekes", Jūs turėsite atsiskaityti už prekes ir jų pristatymą grynais pinigais arba kortele kurjeriui, arba kortele paštomate, kai prekės jums bus pristatytos. Mes tikimės, kad užsisakydami šį mokėjimo būdą, jūs elgiatės atsakingai ir esate rimtai apsisprendę pirkti išsirinktas prekes, todėl, kurjeriui pristačius prekes, sumokėsite išpirkos sumą (prekių kaina + pristatymo kaina), arba atsiimsite jums pristatytas prekes iš paštomato už jas apmokėdami banko kortele paštomate. Jeigu prekės buvo išsiųstos ir pristatytos klientui laiku, tačiau klientas atsisako priimti prekes ir už jas apmokėti kurjeriui, arba atsisako atsiimti prekes iš paštomato,  mes reikalausime atlyginti (šios sutarties pagrindu) mūsų nuostolius, patirtus dėl jūsų neatsakingo elgesio. Tokiu atveju jums bus išrašyta ir išsiųsta sąskaita už prekių pristatymą jums ir grąžinimą atgal mums.

6. UŽSAKYMO ATŠAUKIMAS. Pirkėjas gali atšaukti savo užsakymą, kuo skubiau pranešdamas apie tai pardavėjui telefonu, jeigu jo užsakytos prekės dar nėra išsiųstos. Jeigu prekės jau yra išsiųstos (tai matyti pirkėjas gali pagal siuntos Nr. ), o pirkėjas nori atšaukti savo užsakymą, jis turi atlyginti pardavėjo nuostolius patirtus dėl prekių siuntinėjimo. Pirkėjas taip pat gali priimti jam pristatytas prekes ir pasinaudoti savo teise prekes grąžinti ( žiūr. 4 p. ).  Pardavėjas gali atšaukti pirkėjo užsakymą ir jo nevykdyti, kai pateiktas užsakymas yra nekorektiškas  (akivaizdžiai neteisingas ar nepilnas adresas, telefonas ir pan., o pirkėjas atsisako patikslinti savo duomenis), kai pirkėjas pageidauja mokėti grynais pinigais ar kortele, tačiau toks apmokėjimas nėra galimas jo pasirinktam pristatymo ar prekių atsiėmimo būdui, kai pirkėjas pasirenka mokėti bankiniu pavedimu, tačiau savo užsakymo taip ir neapmoka nei užsakymo pateikimo dieną, nei kitą darbo dieną. Jeigu pardavėjas negali įvykdyti pirkėjo užsakymo, pvz. dėl nustatyto prekių trūkumo sandėlyje, jis taip pat gali atšaukti pirkėjo užsakymą. Jeigu toks užsakymas jau buvo apmokėtas, atšaukus užsakymą dėl pardavėjo kaltės, visa pirkėjo sumokėta pinigų suma nedelsiant grąžinama į pirkėjo sąskaitą iš kurios mokėjimas buvo atliktas.

7. UŽSAKYTŲ PREKIŲ PRISTATYMO LAIKAS. Laikas, per kurį pirkėjas turi gauti užsakytas prekes, yra nurodytas prie kiekvieno pristatymo būdo. Jeigu pirkėjas pateikia ir apmoka savo užsakymą po 12 val., užsakymo diena į pristatymo laiką neįskaičiuojama. Jeigu pardavėjas dėl kokių nors priežasčių negali pristatyti prekių per nurodytus terminus, jis visada informuoja apie tai pirkėją el. paštu arba telefonu. Jeigu pirkėjas nesutinka laukti prekių ilgiau, užsakymas yra atšaukiamas, o sumokėti pinigai iš karto grąžinami pirkėjui. Pardavėjas neprisiima atsakomybės, jeigu prekių pristatymas pirkėjui vėluoja dėl kurjerių firmos kaltės, pvz. pardavėjas paruošė prekes išsiuntimui laiku, tačiau kurjerių firma siuntinio tą dieną nepaėmė ir dėl to pristatymas pirkėjui nusikėlė viena diena vėliau. Pirkėjui visada yra išsiunčiamas siuntos numeris, pagal kurį jis gali matyti, kada prekės buvo paruoštos išsiuntimui ( sukurtas siuntos lipdukas ), kada jas paėmė kurjeris ir pan.

8. INFORMACIJA APIE VARTOJIMO GINČUS NAGRINĖJANTĮ SUBJEKTĄ. 
Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt (taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse) – ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/ ar Vartotojų teisių informacinėje sistemoje (VTIS).