Informacija

Straipsniai

Gamintojai

Sumokėti už autodalis mūsų e-parduotuvėje galite vienu iš šių būdų:

1 būdas:  Pavedimu į mūsų firmos sąskaitą. Tai patogiausias ir saugiausias būdas sumokėti už autodalis pirkėjams iš Lietuvos. Pervesti pinigus į mūsų firmos sąskaitą galite tiesiogiai per internetą, prisijungę prie savo interneto banko. Arba galite tiesiog įmokėti grynus pinigus į mūsų sąskaitą bet kuriame artimiausiame Jums banko skyriuje. Pavedimą galite atlikti ir iš kito asmens sąskaitos. Tokiu  atveju mokėjimo paskirties langelyje nurodykite ne tik užsakymo Nr., bet ir užsakovo vardą ir pavardę. Jei autodalis perkate ne kaip fizinis asmuo, bet kaip Lietuvoje registruota įmonė, tai ir pinigai turi būti pervesti iš tos įmonės sąskaitos.  PVM sąskaitą-faktūrą gausite kartu su prekėmis arba el.paštu. Jeigu išsirinkote pristatymo būdą, kur apmokėti reikia pavedimu, tai žinokite, kad autodalis išsiųsime tik gavę pavedimą į mūsų firmos sąskaitą. Nesulaukę Jūsų apmokėjimo nei užsakymo pateikimo dieną, nei sekančią darbo dieną, mes laikysime, kad jūs atsisakote savo užsakymo ir jį anuliuosime. Apie užsakymo atsisakymą, taip pat apie vėlavimą apmokėti užsakymą prašome mus informuoti el.paštu arba telefonu.

DUOMENYS PAVEDIMUI ATLIKTI: 

Gavėjo bankas: "Swedbank" AB

Banko kodas: 73000

Gavėjas: M.R.Švedo prekybos įmonė

Gavėjo kodas: 152837270

Gavėjo sąsk.: LT327300010002621390

Mokėjimo paskirtis: Už prekę pirktą internetu, užsak.Nr:....

Pastaba: užsakymo Nr. ir automatinį užsakymo patvirtinimą programa išsiunčia Jums el.paštu iš karto, kai tik paspaudžiate Patvirtinu užsakymą. Jei dėl kokių nors priežasčių negavote užsakymo patvirtinimo galite kreiptis į mus. Užsakymo patvirtinimo galite negauti, jeigu suklydote įvesdami savo el.pašto adresą arba jūsų pašto dėžutė yra perpildyta. Savo el.pašto adresą galite pasitikrinti prisijungę prie savo paskyros, skyrelyje "mano asmeninė informacija".

2 būdas:  Kortele per PayPal. Šis būdas patogus ir skirtas pirkėjams iš kitų šalių, tame tarpe ir užsienyje gyvenantiems lietuviams, jeigu jiems nepatogu ir brangu apmokėti pirmu būdu (neturi sąskaitos Lietuvos banke, arba nėra sudarę su banku internetinės bankininkystės sutarties). Pirkėjams iš Lietuvos mes rekomenduojame atsiskaityti pavedimu, kortele arba grynais pinigais autodalių pristatymo metu.

3 būdas:  Grynais pinigais arba kortele pristatymo metu. Apmokėti už autodalis grynais pinigais arba kortele pristatymo metu galėsite, jeigu išsirinksite pristatymo būdą: „LP Express kurjerio pristatymas nurodytu adresu-mokėsiu grynais“. Apmokėti kortele prekių atsiėmimo metu galėsite, jei pasirinksite: "LP Express 24 pristatymas į pasirinktą paštomatą". Apmokėti grynais pinigais galėsite, jei pasirinksite: "Pasiimsiu prekes iš jūsų buveinės Birštone". Taip pat atsiskaityti grynais pinigais galima ir nepateikus užsakymo mūsų e-parduotuvėje - tada, kai patys atvažiuojate pas mus ir tiesiog nusiperkate jums reikalingą detalę. (Pastaba: prieš važiuojant būtina iš anksto susitarti tel. 8 699 63460.)

Atsiskaityti kurjeriui grynais pinigais gali tik fiziniai asmenys gyvenantys Lietuvoje. Jeigu gyvenate kokioje nors užsienio valstybėje, atsiskaityti už autodalis galite tik pavedimu arba per PayPal.