Straipsniai

Informacija

Gamintojai

Autodalis siunčiame įvairiais būdais į bet kurią vietą Lietuvoje, o taip pat registruotu paštu į užsienį.

Gerb. pirkėjai, laikas per kurį gausite autodalis, priklauso nuo išsiuntimo laiko ir pristatymo laiko. Dalys, prie kurių parašyta turime savo sandėlyje (reiškia turime vietoje) yra išsiunčiamos tą pačią darbo dieną arba kitą d. dieną (priklauso nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo gavimo laiko ir pasirinkto pristatymo būdo). Autodalių, kurių neturime savo e-parduotuvės sandėlyje aprašyme matysite užrašą geltonam fone: yra pagrind. sandėlyje  Didesnė dauguma šių dalių yra paruošiamos išsiuntimui ir išsiunčiamos ( jeigu paima kurjeris ) tą pačią d. dieną iš pagrindinio sandėlio tiesiai jums. Dalys, kurių nėra galimybės išsiųsti jums tiesiai iš pagrindinio sandėlio, yra išsiunčiamos darbo dienomis per 1-2 paras.
Pristatymo laikas priklauso nuo jūsų išsirinkto pristatymo būdo. 
Skubiai reikia detalės? Galite pasinaudoti nauja paslauga ir atsiimti ją savo mieste: Atsiėmimas Vilniuje ir Kaune  Atsiėmimas kituose miestuose.

Visi galimi pristatymo būdai Lietuvoje ir jų kaina:

1. LP Express kurjeris - kaina 6 €. ( Pastaba: Į Kuršių Neriją +30 eurų! ) Prekę jūsų nurodytu adresu pristatys LP EXPRESS kurjeris.  Lietuvoje prekės išsiunčiamos darbo dieną, o pristatomos sekančią darbo dieną  8-17 val. Paprastai prieš atveždamas siuntą, kurjeris paskambina gavėjui.  Šiuo būdu prekes išsiųsime tik gavę apmokėjimą.

2. LP Express kurjeris - mokėsiu grynais - kaina 8 €. ( Pastaba: Į Kuršių Neriją +30 eurų! ) Tai tas pats pristatymas per kurjerį, tik apmokėti už prekes ir pristatymą turėsite kurjeriui grynais pinigais.  Į pristatymo kainą jau įskaičiuotas grynų pinigų surinkimo mokestis.

3. LP Express 24 kurjerio pristatymas į paštomatą - kaina 4 €, arba artimiausią pašto skyrių - kaina 5 €. Į kurį paštomatą norite gauti siuntą galėsite pasirinkti, o artimiausią pašto skyrių programa parinks automatiškai pagal jūsų adresą. Lietuvoje prekės išsiunčiamos darbo dieną, o pristatomos į jūsų pasirinktą paštomatą sekančią dieną. Į artimiausią pašto skyrių pristatomos per 3 d.d.


 Autodalių pristatymas į užsienio šalis.

 Pristatymas registruotu paštu į ES šalis kainuoja 10 €. Autodalis gausite per 5 -7 d.d. Galime išsiųsti dalis registruotu paštu į bet kurią valstybę ir nepriklausančią Europos sąjungai (  Norvegiją, Rusiją, Islandiją ir pan.). Tai kainuos 10 €.  Pristatymo laikas 6-12 d.d. Jeigu gyvenate valstybėje, nepriklausančioje ES, žinokite, kad gali tekti susimokėti papildomą muito mokestį pagal tos šalies galiojančius įstatymus.

Į Baltijos šalis - Latviją ir Estiją galimas pristatymas ne tik registruotu paštu, bet ir per kurjerį jūsų nurodytu adresu Latvijoje ir Estijoje. Siuntimas per  LP EXPRESS kurjerį į Latviją kainuoja 9 €, į Estiją - 10 €. Pristatymo laikas 2 -3 d.d.  

Pastaba: autodalims, kurių svoris viršija 2 kg ( tokių šioje parduotuvėje yra tik kelios ), programa gali automatiškai padidinti pristatymo kainą 1 euru.