Informacija

Straipsniai

Gamintojai

Autodalis siunčiame įvairiais būdais į bet kurią vietą Lietuvoje, o taip pat registruotu paštu į užsienį.

Gerb. pirkėjai, laikas per kurį gausite autodalis, priklauso nuo išsiuntimo laiko ir pristatymo laiko. Dalys, prie kurių parašyta turime savo sandėlyje (reiškia turime vietoje) yra išsiunčiamos labai greitai, t.y. jas išsiųsime tą pačią darbo dieną arba kitos d. dienos ryte (priklauso nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo gavimo laiko ir pasirinkto pristatymo būdo). Autodalių, kurių neturime savo e-parduotuvės sandėlyje aprašyme matysite užrašą geltonam fone: yra pagrind. sandėlyje  Didesnė dauguma šių dalių yra išsiunčiamos taip pat labai greitai, t.y. tą pačią d. dieną iš pagrindinio sandėlio tiesiai jums. Nesant galimybės išsiųsti iš pagrind. sandėlio, šios dalys yra išsiunčiamos darbo dienomis per 1-2 paras.
Pristatymo laikas priklauso nuo jūsų išsirinkto pristatymo būdo. 
Skubiai reikia detalės? Galite pasinaudoti nauja paslauga ir atsiimti ją savo mieste: Atsiėmimas Vilniuje ir Kaune  Atsiėmimas kituose miestuose.

Visi galimi pristatymo būdai Lietuvoje ir jų kaina:

1. LP Express kurjeris - kaina 4 €. ( Pastaba: Į Kuršių Neriją +30 eurų! ) Prekę jūsų nurodytu adresu pristatys LP EXPRESS kurjeris.  Lietuvoje prekės išsiunčiamos darbo dieną, o pristatomos sekančią darbo dieną  8-17 val. Paprastai prieš atveždamas siuntą, kurjeris paskambina gavėjui.  Šiuo būdu prekes išsiųsime tik gavę apmokėjimą.

2. LP Express kurjeris - mokėsiu grynais - kaina 6 €. ( Pastaba: Į Kuršių Neriją +30 eurų! ) Tai tas pats pristatymas per kurjerį, tik apmokėti už prekes ir pristatymą turėsite kurjeriui grynais pinigais.  Į pristatymo kainą jau įskaičiuotas grynų pinigų surinkimo mokestis.

3. LP Express 24 kurjerio pristatymas į paštomatą - kaina 3 €, arba artimiausią pašto skyrių - kaina 4 €. Į kurį paštomatą norite gauti siuntą galėsite pasirinkti, o artimiausią pašto skyrių programa parinks automatiškai pagal jūsų adresą. Lietuvoje prekės išsiunčiamos darbo dieną, o pristatomos į jūsų pasirinktą paštomatą dažniausiai sekančią darbo dieną. Į artimiausią pašto skyrių pristatomos per 3 d.d.

4. Skubi siunta autobusu - kaina 4 €.  Siuntų vežimas maršrutiniais autobusais - tai turbūt  pats greičiausias pristatymo būdas Lietuvoje. Detalė, kurią turime vietoje, jau po kelių valandų gali būti jūsų mieste!  Šiuo būdu dalis galime išsiųsti į bet kurį Lietuvos miestą ar rajono centrą darbo dienomis ir šeštadienį! Į Kauną autobusai iš Birštono išvyksta kas pusę valandos ir jau po valandos būna Kaune. Į Vilnių autobusai važiuoja 5 kartus per dieną ir po 2-jų valandų būna Vilniuje. Jeigu Jūsų miesto autobusų stotyje yra siuntų skyrius, savo siuntą, pateikę asmens dokumentą, galėsite pasiimti šio skyriaus darbo metu tą pačią ar kitą dieną. Jeigu Jūsų mieste nėra siuntų skyriaus, mes Jums paskambinsime ir pranešime kuriuo laiku turėsite pasitikti autobusą ir pasiimti siuntą pas vairuotoją. Ar Jūsų mieste yra siuntų skyrius, taip pat šio skyriaus telefoną ir darbo laiką galite rasti svetainėje: siuntos autobusais. Kurią valandą siunta jau bus jūsų mieste, mes informuosime jus telefonu. 

 Autodalių pristatymas į užsienio šalis.

 Pristatymas registruotu paštu į ES šalis kainuoja 6 €. Autodalis gausite per 5 -7 d.d. Galime išsiųsti dalis registruotu paštu į bet kurią valstybę ir nepriklausančią Europos sąjungai (  Norvegiją, Rusiją, Islandiją ir pan.). Tai kainuos 7 €.  Pristatymo laikas 6-12 d.d. Jeigu gyvenate valstybėje, nepriklausančioje ES, žinokite, kad gali tekti susimokėti papildomą muito mokestį pagal tos šalies galiojančius įstatymus.

Į Baltijos šalis - Latviją ir Estiją galimas pristatymas ne tik registruotu paštu, bet ir per kurjerį jūsų nurodytu adresu Latvijoje ir Estijoje. Siuntimas per  LP EXPRESS kurjerį į Latviją kainuoja 6 €, į Estiją - 9 €. Pristatymo laikas 2 -3 d.d.  

Pastaba: autodalims, kurių svoris viršija 2 kg ( tokių šioje parduotuvėje yra tik kelios ), programa gali automatiškai padidinti pristatymo kainą 1 euru.