Informacija

Straipsniai

Gamintojai

Autodalių atsiėmimas Vilniuje ir Kaune

Skubiai reikia autodalių, kurias radote mūsų e-parduotuvėje? 
Nenorite laukti kol jas išsiųsime ir pristatysime, mokėti už pristatymą?


Jei gyvenate Vilniuje ar Kaune, galite pasinaudoti nauja paslauga: įsigykite autodalis pas mus, o atsiimkite jas patys tiesiai iš urmo sandėlio Vilniuje ar Kaune! Pristatymas nieko nekainuos, o dalis daugeliu atvejų pasiimti galėsite jau po valandos nuo jūsų apmokėjimo gavimo!
Atsiimti pačiam iš sandėlio galima ne visas autodalis, o tik tas, kurių aprašyme yra apie tai informuojančios ikonėlėin.
 Užvedus žymeklį ant ikonėlės pamatysime daugiau informacijos apie atsiėmimą.
Dėmesio: automobilių dalių likučiai sandėliuose nuolat kinta, todėl jeigu norite pasinaudoti šia paslauga, geriausia yra prieš užsakant autodalis, kreiptis į mus telefonu. Mes iš karto patikrinsime likučius sandėliuose ir konkrečiai atsakysime kada būtų galima pasiimti jums reikalingą detalę. 

Jeigu užsakinėjate ne darbo metu, pateikę užsakymą su pasirinkta atsiėmimo paslauga, neskubėkite savo užsakymo apmokėti, kol mes su jumis nesusisieksime telefonu ar el.paštu.
Atsiimti dalis iš sandėlio galima ir šeštadienį, jeigu savo užsakymą apmokėsite iš Swedbank arba SEB banko iki 13 val. Automobilių dalių atsiėmimo adresą, laiką kada galima atsiimti dalis mes jums išsiųsime el.paštu, kai gausime jūsų apmokėjimą pavedimu. Kadangi atsiėmimas yra iš urmo sandėlių, sumokėti už dalis grynais sandėlyje negalėsite.