Informacija

Straipsniai

Gamintojai

Autodalių atsiėmimas Vilniuje ir Kaune

Skubiai reikia autodalių, kurias radote mūsų e-parduotuvėje? 
Nenorite laukti kol jas išsiųsime ir pristatysime, mokėti už pristatymą?


Jei gyvenate Vilniuje ar Kaune, galite pasinaudoti nauja paslauga: įsigykite autodalis pas mus, o atsiimkite jas patys tiesiai iš didmenos sandėlio Vilniuje ar Kaune! Pristatymas nieko nekainuos, o dalis daugeliu atvejų pasiimti galėsite jau po valandos (iš kai kurių sandėlių ir dar greičiau) nuo jūsų apmokėjimo gavimo!
Atsiimti pačiam iš sandėlio galima ne visas autodalis, o tik tas, kurių aprašyme yra apie tai informuojančios ikonėlėin.
 Užvedus žymeklį ant ikonėlės pamatysime daugiau informacijos apie atsiėmimą.
Dėmesio: automobilių dalis Kaune ir Vilniuje galima atsiimti iš kelių sandėlių, kurie yra skirtingose miestų vietose. Dalių likučiai sandėliuose nuolat kinta, todėl jeigu norite pasinaudoti šia paslauga, prieš užsakant autodalis, geriausia yra kreiptis į mus telefonu. Mes turime galimybę matyti likučius sandėliuose ir iš karto rezervuosime jums detalę tame sandėlyje, iš kurio jums yra patogiausia atsiimti. Tada jums reikės užsakyti detalę (es) mūsų e-parduotuvėje ir apmokėti savo užsakymą. Per 20-30 min. nuo jūsų apmokėjimo gavimo, kai tik jūsų užsakytos dalys sandėlyje bus surinktos ir paruoštos atsiėmimui, mes išsiųsime jums el. paštu tikslų atsiėmimo adresą ir kitą informaciją. Autodalys didmenos sandėliuose yra surenkamos tik kai jas užsako sutartis sudarę didmeniniai klientai, todėl sandėlių adresų iš anksto neskelbiame. 
Jeigu užsakinėjate ne darbo metu, pateikę užsakymą su pasirinkta atsiėmimo iš sandėlio paslauga, neskubėkite savo užsakymo apmokėti, kol mes su jumis nesusisieksime telefonu ar el.paštu.
Atsiimti dalis iš sandėlio galima ir šeštadienį, jeigu savo užsakymą apmokėsite iki 13 val. iš Swedbank, SEB ar kito banko, kuris vykdo momentinius pavedimus. Kadangi atsiėmimas yra iš didmenos sandėlių, sumokėti už dalis grynais sandėlyje negalėsite.