Straipsniai

Informacija

Gamintojai

Kur rasti oro srauto matuoklio kodą

Čia pateikiame kelių gamintojų nuotraukas, kuriose matyti kur paprastai būna gamintojo kodas ant oro srauto matuoklio (jutiklio). Dažniausiai pasitaikantys Bosch gamybos oro srauto matuokliai paprastai turi savo atskirą korpusą, todėl pagrindinis (kataloginis) matuoklio kodas būna ant šio korpuso, ir tik retais atvejais, kai Bosch gamybos daviklis neturi savo atskiro korpuso, pagrindinis kodas būna ant pačio daviklio.

Pastaba: net jeigu Bosch gamybos oro srauto daviklis ir turi savo korpusą, ant pačio Bosch gamybos daviklio taip pat būna kodas. Tačiau tai yra gamyklinis kodas, o ne pagrindinis Bosch kodas, kuris naudojamas kataloguose. Jis yra kitoks, negu kodas ant korpuso, ir 5 kontaktų HFM-5 tipo davikliuose prasideda taip: F 00C 2G2 ***. Teisingiausia yra ieškoti pagal pagrindinį kodą ant matuoklio korpuso, tačiau jeigu pagal šį kodą nieko nerandate - mūsų svetainėje galite pabandyti paieškoti ir pagal kodą ant daviklio (galbūt mes turime jums reikalingą tik patį oro srauto daviklį).

Pastaba: jeigu ant matuoklio radote užrašą >PBT-GF30< - tai nėra jūsų oro srauto matuoklio kodas, gamintojo kodą turėtumėte rasti kitoje korpuso pusėje.

 HFM-5 tipo Bosch oro srauto matuoklis (ardomas, galima išimti daviklį iš korpuso):Bosch gamybos oro srauto matuoklis HFM-5

HFM-7 tipo Bosch oro srauto matuoklis (neardomas, daviklis neišsiima):
Bosch gamybos oro srauto matuoklis HFM-7

Siemens (dabar VDO) tipo oro srauto matuoklis:
SIEMENS VDO gamybos oro srauto matuoklis

Naujesnis Continental arba VDO oro srauto matuoklis (buvęs Siemens):Naujesnis Continental arba VDO matuoklis

Hitachi gamybos oro srauto matuoklis:

HITACHI gamybos oro srauto matuoklis

Hitachi gamybos oro srauto daviklis (be korpuso):

HITACHI gamybos oro srauto daviklis be korpuso

Pierburg oro srauto daviklis (šis daviklis gaminamas be korpuso, reikia statyti į seną Bosch korpusą):PIERBURG gamybos oro srauto daviklis