Straipsniai

Informacija

Gamintojai

Kaip geriausia ieškoti automobilių dalių šioje e-parduotuvėje?

1 būdas. Skambinkite mums tel. 8 699 63460 ir mes parinksime jums detalę pagal katalogą, arba atsiųskite užklausą el.paštu paspausdami mygtuką "Susisiekite su mumis"

2 būdas. Jeigu jums reikalinga detalė yra išimta iš automobilio, galima pasižiūrėti gamintojo kodą ant savo senos detalės. Kai kurių, pvz. variklio skyriaus detalių, kodus galima pamatyti ir jų neišmontavus iš automobilio .Turint jums reikalingos detalės OE arba gamintojo kodą, belieka įrašyti jį  (būtinai be tarpų tarp ženklų ir be brūkšnelių!) į mūsų svetainės paieškos langelį ir spausti "ieškoti". Programa suras ir parodys visus jūsų automobiliui tinkančius variantus. Pasižiūrėkite visas detalės nuotraukas, kaip atrodo pati detalė, kokia yra laidų jungtis ( "fiškė"), kiek kontaktų, t.y. ar nuotraukos atitinka jūsų senos detalės išvaizdą, nes visos nuotraukos mūsų svetainėje tiksliai atitinka prekės išvaizdą! Būtinai paskaitykite smulkų surastos detalės aprašymą ir sulyginkite mūsų pateikiamus detalės kodus su kodais ant jūsų senos dalies. Jeigu nors vienas kodas tiksliai sutampa su jūsų senos detalės kodu - reiškia ji tikrai turi tikti jūsų automobiliui. Kur būna kodas ant oro srauto matuoklio galite rasti čia.

3 būdas. Jeigu neturite jokio senos detalės kodo, galite pabandyti pagal jūsų automobilio markę, modelį, metus, variklį susirasti jums reikalingos detalės kodą  žemiau pateikiamuose interneto kataloguose. Galite ieškoti gamintojo interneto kataloguose ( jeigu žinote, kad jums reikalinga detalė yra pvz. Bosch gamybos ), arba universaliuose kataloguose, kuriuose pateikiami įvairių gamintojų detalių kodai. Suradę originalų detalės kodą ( OE ), arba žinomo gamintojo ( Bosch, Siemens VDO, Denso, Pierburg, Valeo ir pan.) kodą, tiesiog įveskite jį ( be tarpų tarp ženklų ir be brūkšnelių ) į mūsų svetainės paieškos langelį ir spauskite "ieškoti".

Universalūs automobilių dalių interneto katalogai: 

CatCaR interneto katalogas anglų kalba: CatCar katalogas 

Katalogas Aftermarket lietuvių ir kitomis kalbomis: Katalogas Aftermarket


Autodalių gamintojų interneto katalogai:

Denso katalogas anglų kalba: DENSO katalogas

Pierburg katalogas anglų arba rusų kalba ( įveskite saugos kodą ir spauskite "Login" ): Pierburg katalogas  

DELPHI Technologies katalogas lietuvių kalba:
DELPHI katalogas

NGK/NTK lambda zondų katalogas anglų kalba:
NGK/NTK lambda zondų katalogas