About our products

Information

Manufacturers

Prekių atsiėmimas Vilniuje ir Kaune

Skubiai reikia prekės, kurią radai mūsų e-parduotuvėje? 
Nenori laukti kol ją išsiųsime ir pristatysime, mokėti už pristatymą?

Jei gyvenate Vilniuje ar Kaune, galite pasinaudoti nauja paslauga: įsigyk prekes pas mus, o atsiimk jas pats tiesiai iš urmo sandėlio Vilniuje ar Kaune! Pristatymas nieko nekainuos, o prekę daugeliu atvejų pasiimti galėsite jau po valandos nuo jūsų apmokėjimo gavimo!
Atsiimti pačiam iš sandėlio galima ne visas prekes, o tik tas, kurių aprašyme yra apie tai informuojančios ikonėlės  inUžvedus žymeklį ant ikonėlės pamatysime daugiau informacijos apie atsiėmimą.
Dėmesio: prekių likučiai sandėliuose nuolat kinta, todėl jeigu norite pasinaudoti šia paslauga, geriausia yra prieš užsakant prekę, kreiptis į mus telefonu. Mes iš karto patikrinsime likučius sandėliuose ir konkrečiai atsakysime kada būtų galima pasiimti jums reikalingą detalę. 

Jeigu užsakinėjate ne darbo metu, pateikę užsakymą su pasirinkta atsiėmimo paslauga, neskubėkite savo užsakymo apmokėti, kol mes su jumis nesusisieksime telefonu ar el.paštu.
Atsiimti prekes iš sandėlio Kaune galima ir šeštadienį, jeigu savo užsakymą apmokėsite iš to pačio banko kaip mūsų ( Swedbank ) iki 13 val. Prekių atsiėmimo adresą, laiką kada galima atsiimti prekes mes jums išsiųsime el.paštu, kai gausime jūsų apmokėjimą pavedimu. Kadangi atsiėmimas yra iš urmo sandėlių, sumokėti už prekes grynais sandėlyje negalėsite.