About our products

Information

Manufacturers

Kur rasti oro srauto matuoklio kodą.

Čia pateikiame kelių gamintojų nuotraukas, kuriose matyti kur paprastai būna gamintojo kodas ant oro srauto matuoklio (jutiklio). Dažniausiai pasitaikantys Bosch gamybos matuokliai paprastai turi savo atskirą korpusą, todėl pagrindinis (kataloginis) matuoklio kodas būna ant šio korpuso, ir tik retais atvejais, kai Bosch gamybos daviklis neturi savo atskiro korpuso, pagrindinis kodas būna ant pačio daviklio.

Pastaba: net jeigu Bosch gamybos oro srauto daviklis ir turi savo korpusą, ant pačio Bosch gamybos daviklio taip pat būna kodas. Tačiau tai yra gamyklinis kodas, o ne pagrindinis Bosch kodas, kuris naudojamas kataloguose. Jis yra kitoks, negu kodas ant korpuso, ir 5 kontaktų davikliuose prasideda taip: F 00C 2G2 ***. Teisingiausia yra ieškoti pagal pagrindinį kodą ant korpuso, tačiau jeigu pagal šį kodą nieko nerandate - mūsų svetainėje galite pabandyti paieškoti ir pagal kodą ant daviklio (galbūt mes turime jums reikalingą tik patį daviklį).

Pastaba: jeigu ant matuoklio radote užrašą >PBT-GF30< - tai nėra jūsų matuoklio kodas, gamintojo kodą turėtumėte rasti kitoje korpuso pusėje.

 HFM-5 tipo Bosch oro srauto matuoklis (ardomas, galima išimti daviklį iš korpuso):HFM-5 type Bosch air mass meter

HFM-7 tipo Bosch oro srauto matuoklis (neardomas, daviklis neišsiima):HFM-7 type Bosch air mass meter

Siemens (dabar VDO) tipo oro srauto matuoklis:SIEMENS VDO air mass meter

Naujesnis Continental arba VDO oro srauto matuoklis (buvęs Siemens):New CONTINENTAL (VDO) air mass meter

Hitachi gamybos oro srauto matuoklis:HITACHI air mass meter

Hitachi gamybos oro srauto daviklis (be korpuso):HITACHI air mass sensor only

Pierburg oro srauto daviklis (šis daviklis gaminamas be korpuso, reikia statyti į seną Bosch korpusą):PIERBURG air mass sensor