Informacija

Straipsniai

Gamintojai

Autodalys Birštone

Birštono savivaldybės ir Prienų m. gyventojų dėmesiui: mūsų e-parduotuvėse galite įsigyti naujas, kokybiškas automobilių dalis labai geromis kainomis!

Šioje specializuotoje mūsų e-parduotuvėje prekiaujame automobilių elektros dalimis. Jeigu ieškote kitų automobilių dalių, apsilankykite mūsų kitoje e-parduotuvėje "Automobilių dalys", kurioje rasite itin platų įvairių autodalių asortimentą labai geromis kainomis:

Automobilių dalys

Išsirinkite autodalis patogiai namuose prie kompiuterio ar išmaniajame telefone ir užsisakykite jas. Apmokėti savo užsakymą galite pavedimu arba grynais pinigais autodalių pristatymo jums metu. Autodalis gausite labai greitai - dar tą pačią dieną, arba kitos d. dienos ryte (priklauso nuo užsakymo pateikimo laiko ir sandėlio). Užsakytas autodalis galėsite pasiimti patys iš mūsų buveinės Birštone, Mokyklos g.40. Šiuo atveju autodalių pristatymas iš urmo sandėlių Kaune, Vilniuje ir Lenkijoje į Birštoną jums nieko nekainuos. Arba, jums pageidaujant, užsakytas autodalis pristatysime savo transportu jūsų nurodytu adresu visoje Birštono savivaldybėje ir Prienų mieste už nedidelį 2 eurų mokestį, o perkant už 80 eurų ir daugiau - nemokamai. Prieš atveždami dalis su jumis susisieksime ir suderinsime jums patogų pristatymo laiką.

Įsigytoms dalims išrašome PVM sąskaitą-faktūrą, visoms autodalims galioja ES garantija.